Loading...

@ua_speakersclub UA Speakers` Club

Місія - надихати!

@ua_speakersclub photos and videos

May 2019

Нижче – топ-3 ментальних методів для боротьби з ним #publicspeaking #publicspeaker #ukraine #kyiv #натхнення #fearless #страх #fear Майже кожен спікер без винятку зіштовхується з хвилюванням перед кожним своїм публічним виступом. За даними психологів, сценічне хвилювання (а саме таку назву вони використовують ), присутнє у 95% спікерів (інші 5% мабуть просто побоялися сказати правду ). Такий прояв наших емоцій абсолютно нормальний. - Перше, про що варто пам‘ятати спікеру – ви не ідеальні і ніхто не ідеальний. Як наслідок цієї тези – всі, від початківців до експертів, обов‘язково допускають помилки у власних публічних виступах. Прийміть помилки у вашому виступі як обов‘язковий елемент розвитку, без якого ви ніколи не станете кращим. - Друге - після виходу на сцену, посміхніться та огляньте присутніх в залі (кімнаті, холі тощо ). При вітанні, оголошенні назви вашого докладу та ваших імені/прізвища теж рекомендуємо зберігати усмішку на обличчі – це заспокоїть вас та гарантовано налаштує слухачів в довірче русло. Єдиний нюанс застосування цієї поради – не фальшивіть. Посмішка повинна бути щирою і це її єдина функція – донести слухачам те, що спікер налаштований відкрито до присутніх. - Третє – знайдіть ту ідеальну швидкість мовлення, при якій інформація засвоюється аудиторією найкраще та яка дає вам можливість обміркувати ваші наступні тези. Біда спікерів - початківців у тому, що, прагнучи якнайскоріше відчитати свої промови, вони поспішають не думаючи про сприйняття інформації аудиторією. А це найважливіше. Сприйняття. Ми проводимо виступ для інших. Розуміння цього допоможе менше думати про себе в такі моменти, а шукати «іскру» в очах ваших слухачів.

20
May 2019

#publicspeaking #publicspeaker #ukraine #kyiv #натхнення Ми все ж віримо, що й поетом стати можливо, однак сперечатися з класиком не будемо ; )

40
May 2019

#publicspeaking #kyiv #ukraine #натхнення #changeyourlife #почнисьогодні Чи є у Вас справа, яку можливо назвати "справою життя"? або ж хобі, якому Ви присвячуєте більшість власного вільного часу? або ідея, яку Ви хотіли б донести суспільству? Якщо так - то Ви або вже зіштовхнулися з необхідністю публічних виступів, або ж це чекає на Вас в найближчому майбутньому. Вміння послідовно, структуровано та доступно викладати у виступах свої думки - неодмінний атрибут лідера (і якщо Ви читаєте цей текст та цікавитесь даною тематикою - Ви один з них ), оскільки мало мати знання чи ідеї у власній голові - їх потрібно передати іншим, надихнути та показати шлях до мети. Це, власне, те, заради чого і створена дана сторінка. 1. Ділитися власним спікерським досвідом. 2. Отримувати такий досвід від інших. 3. Йти до власної мети, заручившись підтримкою однодумців. Однак одним словом ми називаємо це "надихати". Дійсно, всі три попередні пункти неможливо здійснити без вашого натхнення. По-перше, ділитися практичними порадами. По-друге, без натхнення слідувати новим знанням та, звичайно, без натхнення досягти кінцевої мети... та обрати наступну. Що ж, кажуть що натхнення це та річ, яку навіть в часи діджіталізації жодна з машин замінити не зможе! Тож, до дій! ; ) https://www.facebook.com/uaspeakersclub/

20