#fier photos & videos

Loading...
60
30
1 hour ago

Art ne rer like nese ju mungon plazhi ⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬ . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ @makin .alb  @appasionataa   @ermir_nuhaj   @admir_resulaj   @edmfashion .al ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #tiranalifestyle   #tirana   #albania    #love   #passion   #prayforalbania   #funny   #blogger   #porosit   #shqiperi   #edmdjay    #kidator   #luanator    #taynator    #gordanators   #samantator   #dasmashqiptare   #dasma    #vlora   #cozmanroos   #rinator   #xhensilator   #edmgrouptv   #fier

380
1 hour ago

31. All-llahu dërgoi një sorrë, e cila groponte në dhe, për t'i treguar atij se si ta mbulojë trupin e vëllait. E ai i tha: "I mjeri unë, a nuk qesh i aftë të bëhem si kjo sorrë, e ta mbuloja trupin e vëllait tim?" Ashtu mbeti i penduar.  32. Për këtë (shkak të atij krimi ) Ne u shpallëm (ligj ) beni israilëve se kush mbyt një njeri (pa të drejtë ), pa pasë mbytur ai ndonjë tjetër dhe pa pasë bërë ai ndonjë shkatërrim në tokë, atëherë (krimi i tij ) është si t'i kishte mbytur gjithë njerëzit. E kush e ngjall (bëhet shkak që të jetë ai gjallë ) është si t'i kishte ngjallur (shpëtuar ) të gjithë njerëzit. Atyre (beni israilëve ) u erdhën të dërguarit Tanë me argumente, mandej edhe pas këtij (vendimi ) shumë prej tyre e teprojnë (kalojnë kufijtë në mbytje ) në këtë tokë. Surja Maide 📖 ( 5 : 31 - 32 )

1631
1 hour ago

#Al_Moukhtar # lèppam bolè la akk sélall, Mbackè yalla na yalla yok sa lèer tè tafniou sisa barkè si barkèp serign saliou🙏 Allez abonné 👉🏾 l’Instagram @murit_mourite . . . . #MuritMurité #Beugue #Ku #Teddki #Rek #senegal 🇸🇳 #Fier #de #ce #que #nous #sommes #muriteimage # #toubanewstv #touba #mouride #mourideimages #serignetouba #bayefall #magaltouba #islam ❤️ #dakar #senegal #serignefallou #

150
2 hours ago

Aksesori me cool qe i duhet telefonit tuaj . 🔷I vlefshem per modelet iPhone X/Xs/XsMax/11Pro/11ProMax 🔶 Mbron komplet pjesen mbrapa te telefonit sidomos kameren 🔷Ne ngjyrat silver/black/green 🔶Cmimi: 990 leke 🔷Mundesi kontakti DM ose WhatsApp 0695650215 🔶Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh #shqiperi #tirana #durres #shkoder #fier #elbasan #vlore #sarande #gjirokaster #lezhe #shengjin #kukes #pogradec

820
2 hours ago

Mp3 per makine X8 👉Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. 👉Me 2 porta karikimi dhe karikon cdo telefon Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Me buton per kryerjen e telefonatave 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1690 leke 👉Per me shum produkte te tjera follow @royalmobile .al --------------------------------------------------- #porosittani 📥 #transportkudo 📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online 📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden 👉📥 #bëjetënden #oferte #superoferte #royalmobile .

420
2 hours ago

La Place de la République déserte . Fier d’en faire partie contrairement à tout ces abrutis pour parler poliment qui osent comparer notre Pays et son gouvernement à une dictature. Vous insultez ceux qui ont connu ou connaissent la dictature . Je vous vomis , vous me dégoûtez . #mercilavie #fier #paris

824
2 hours ago

🍀SUPER REZULTATE NË VETËM PAK KOHË !! 🍀 _______________________________________ 🍀Prodhim i muajit prill 2019, tani edhe në Shqipëri 🇦🇱🇽🇰 !!!🍀🍀Thuajini "STOP" variçeve me "Gelin e Venave Morsus" !!! Recetë dhe përbërës kualitativ nga Zvicrra CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Advanced Swiss Quality _______________________________________ 🍀 Kundër: 🍀🔸Inflamacionit të venave ✔ 🍀🔸Dhimbjeve dhe fryrjeve të këmbëve✔ 🍀🔸Ngërçeve ✔ 🍀🔸Kapilarëve të ndarë ✔ _______________________________________ 🍀 “Hederavita Morsus xhel për Vena” është një xhel i përsosur për lehtësimin e vështirësive të variçeve, dhimbjes së këmbëve, pëlcitjes së kapilarëve, lodhjes së këmbëve. 🍀 Formuluar sipas recetave tradicionale me përbërje të bimëve me origjinë ballkanike: gështenjë e egër, fara të zeza, tërfil të verdhë të ëmbël, fara rrushi. #blionline #bioprodukte #online #dermatologji #kishaelacit #produktenatyrale #blitani #porositbio #porositonline #tirane #shkoder #lezhe #fier #sarande #lac #elbasan #durreslajm

40
2 hours ago

VAJ KASTORI Sasia 30ml Vaj Castori për rritjen e qerpikëve , trashjen e vetullave dhe flokeve si dhe shume dobi te tjera . Aplikoni çdo natë para se të flini për rezultate të mahnitshme. Perdorimi PËR RRITJEN E QERPIKËVE Për rritjen e qerpikëve vaji i kastorit jep rezultate surprizuese! Ngrohet vaji në temperaturë 45-50 gradë C dhe më pas aplikohet në qerpikë. Ky trajtim bëhet çdo natë për 30 ditë rresht. #blionline #bioprodukte #online #dermatologji #kishaelacit #produktenatyrale #blitani #porositbio #porositonline #tirane #shkoder #lezhe #fier #sarande #lac #elbasan #durres

40
3 hours ago

Titanium mirror powder 👌👌👌👌 Për porosi mund të na shkruani në Facebook Instagram Whatsapp ose mund të na vizitoni në dyqan.🛍️🛍️🛍️🤗🙋 Dyqani krah fushës Ali Demi.🛍️🏠🏠🏠🏠 0694886042📞📞📞 • • • #mixcoconails #mixcoco #nailart #nailinstagram #albania #alidemi #kosovo #korce #superoferta #goodquality #tirana #permet #peje #saranda #vlora #fier #kruje #vlore #goodquality #thebest #superoferta #superproduct #mixcocoalbania #nails #pogradec #elbasan

90
3 hours ago

Qersheret kutikulash Staleks Cilesi nga Russia 🇷🇺 🔝 Për porosi mund të na shkruani në Facebook Instagram Whatsapp ose mund të na vizitoni në dyqan.🛍️🛍️🛍️🤗🙋 Dyqani krah fushës Ali Demi.🛍️🏠🏠🏠🏠 0694886042📞📞📞 • • • #mixcoconails #mixcoco #nailart #nailinstagram #albania #alidemi #kosovo #korce #superoferta #goodquality #tirana #permet #peje #saranda #vlora #fier #kruje #vlore #goodquality #thebest #superoferta #superproduct #mixcocoalbania #nails #pogradec #elbasan #cl #clalbania #clgreece #clkosovo #mixcocoalbania

110
3 hours ago

Experiența și profesionalismul ne recomandă pentru a-ți pune în aplicare proiectul. Ne implicăm atât în partea de proiectare, cât și în cea de execuție astfel încât să obții succesul mult scontat.👷‍♂️🔗⛓️⚙️🗜️🔩🔧👷‍♂️🔩🔧🗜️👷‍♂️ 📳0️⃣7️⃣2️⃣6️⃣6️⃣7️⃣7️⃣1️⃣8️⃣1️⃣📳 #qwertysteel #echipadeprofesionisti #constructiimetalice #mereulamunca #metal #confectiimetalice #haleindustriale #fier

60
3 hours ago

Reklamuese !!!!🥰 Për porosi mund të na shkruani në Facebook Instagram Whatsapp ose mund të na vizitoni në dyqan.🛍️🛍️🛍️🤗🙋 Dyqani krah fushës Ali Demi.🛍️🏠🏠🏠🏠 0694886042📞📞📞 • • • #mixcoconails #mixcoco #nailart #nailinstagram #albania #alidemi #kosovo #korce #superoferta #goodquality #tirana #permet #peje #saranda #vlora #fier #kruje #vlore #goodquality #thebest #superoferta #superproduct #mixcocoalbania #nails #pogradec #elbasan

120
3 hours ago

Tel père, tel fils !!! 💙💙👨‍👦 #babyboy #fier #boy #pereetfils #baby

246

Top photos & videos on #fier

2 days ago

Ma Shaa Allah❤ Allahu i ruajt mjekët kudo që janë nëpër botë🌎😷 Amin! @globi_islam . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia

3.4k62
6 days ago

▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺 @krenaria .islame🌺 🌺 @krenaria .islame🌺 🌺 @krenaria .islame🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrës #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes   #albania #Kosova   #maqedonia

5.3k159
2 days ago

▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺 @krenaria .islame🌺 🌺 @krenaria .islame🌺 🌺 @krenaria .islame🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrës #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes   #albania #Kosova   #maqedonia

1.1k24
2 weeks ago

⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬ . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ @makin .alb  @appasionataa   @ermir_nuhaj   @admir_resulaj   @edmfashion .al ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #tiranalifestyle   #tirana   #albania    #love   #passion   #prayforalbania   #funny   #blogger   #porosit   #shqiperi   #edmdjay    #kidator   #luanator    #taynator    #gordanators   #samantator   #dasmashqiptare   #dasma    #vlora   #cozmanroos   #rinator   #xhensilator   #edmgrouptv   #fier

2.2k62
1 weeks ago

Bugatti or Yamaha???🔥🤷‍♂️ ⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬ . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ @makin .alb  @appasionataa   @ermir_nuhaj   @admir_resulaj   @edmfashion .al ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #tiranalifestyle   #tirana   #albania    #love   #passion   #prayforalbania   #funny   #blogger   #porosit   #shqiperi   #edmdjay    #kidator   #luanator    #taynator    #gordanators   #samantator   #dasmashqiptare   #dasma    #vlora   #cozmanroos   #rinator   #xhensilator   #edmgrouptv   #fier

1.4k8